Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka bez poplatků, nebankovní půjčka bez poplatků

Vaši příbuzní pořádají svatbu a Vy jim chcete pomoct s organizací a následným financováním této události? Ale víte, že financování takové záležitosti je velice nákladná věc s Vašimi prostředky na bankovním účtu tohoto nedosáhnete? Proto přemýšlíte jak získat potřebné peníze, neboť chcete udělat radost svým blízkým.

Jednoznačná možnost, která celou tuto situaci vyřeší, je zažádat o půjčku u nějaké společnosti, která se orientuje na finanční problémy lidí. Těchto společností existuje nespočet na současném trhu, kdy je už těžké mezi nimi vybrat tu pravou přímo pro Vás.

Online půjčka na cokoli

Naše společnost si s tímto problémem hravě poradí, kdy patříme mezi společnosti, které díky nabytým zkušenostem, nabízí lepší služby pro své klienty, neboť na současném trhu se pohybujeme již několik let. Během tohoto působení jsme získali i řadu kontaktů, které nám s tím také napomáhají.

Co tedy pro své klienty nabízíme? Pro své klienty nabízíme pouze služby týkající se půjček, kdy poskytujeme půjčky spotřebitelské i podnikatelské. V souvislosti s tím, že si potřebujete půjčit peníze na svatbu Vašich příbuzných, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku. Tato půjčka může nabýt hodnoty až 300.000 Kč, kdy je nutností splnit určité podmínky, abychom Vám ji poskytli.

Nebankovní půjčka na cokoli

První z těchto podmínek je, že musíte mít prokazatelný příjem, což v překladu pro Vás znamená, že nám musíte prokázat, z jakého zdroje pochází Vaše peněžité příjmy. Může to být např. zaměstnání, podnikání či pobírání invalidního důchodu apod. To jest první podmínka, ale současně s tím máme ještě další dvě, kdy jedna z nich říká, že nesmíte být v exekučním řízení, a druhá, že nesmíte mít zapsané trvalé bydliště na městský úřad. To znamená, že pokud dlužíte společnosti a vyvrcholilo to až exekučním řízení, tak Vám půjčíme až po splacení závazku. Zapsané bydliště na městském úřadu se týká osob, které bydlí v domě či bytě, kdy majitel této nemovitosti nesouhlasí s přihlášením osoby k trvalému pobytu.

Co ale dělat v situaci, kdy jste se dluhy rozhodl řešit pomocí insolvenčního řízení? V této situaci Vám po úspěšném ukončení insolvenčního řízení nabídneme půjčku po insolvenci, která může nabývat hodnoty až 50.000 Kč s tím, že Váš prokazatelný příjem musí obsahovat částku nejméně 12.000 Kč. Současně s tím je potřeba splnit podmínky nebýt v exekuci a nemít trvalé bydliště přihlášené na městský úřad.

Co nabízíme pro podnikatele? Pro podnikatele nabízíme také půjčku, která se pohybuje v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy při jejím sjednávání je nutností doložit občanský průkaz. A také tohoto typu půjčky se týká nutnost nemít exekuční řízení a nemít zapsané trvalé bydliště na městský úřad. Vaše příjmy při sjednání podnikatelské půjčky nehrají roli.

Naše společnost poskytuje svým klientům služby, s pomocí kterých se snažíme jim nabídnout ideální řešení pro jejich problém. Vždy se přikláníme k individuálnímu řešení situace. Odkud pochází naše půjčky? Naše půjčky poskytujeme z nebankovního i bankovního sektoru trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.